چرا هنگام ورود به باشگاه از طریق سایت افق کوروش، رمز خود را وارد می کنم، با پیغام خطا مواجه می شوم؟

در صورتی که هنگام ورود به باشگاه مشتریان افق کوروش از طریق سایت رمز عبور خود را وارد نموده و با پیغام خطا مواجه می شوید، بر روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک و رمز جدید تعریف نمایید. همچنین می توانید از گزینه ورود با رمز یکبار مصرف استفاده فرمایید.

چگونه می توانم امتیاز تکمیل پروفایل را بگیرم؟

برای این کار لازمه که بری روی عکست بزنی و وارد صفحه پروفایل بشی. تو بخش "اطلاعات کاربری"، همه قسمت هاش رو پر کن تا 50 امتیاز این بخش رو بگیری.

در صورت تغییر شماره همراه، چگونه می توانم امتیازها و کلیه اطلاعاتم را به شماره همراه جدیدم منتقل کنم؟

برای این کار لازمه که بری روی عکست بزنی و وارد صفحه پروفایل بشی. بعد "تغییر شماره همراه" رو بزن و بعد از قبول قوانین، شماره همراه جدید خودت رو وارد کنی.

اطلاعیه های باشگاه رو چگونه دریافت کنم؟

برای این کار لازمه که بری روی عکست بزنی و وارد صفحه پروفایل بشی. "تنظیمات کاربر" رو انتخاب کن و از میان گزینه ها، روش های اطلاع رسانی اپلیکیشن رو برای خودت فعال کن.

چگونه می توانم ثبت شکایت کنم؟

برای ثبت شکایات خود با شماره 1572 تماس گرفته و یا در اپ باشگاه مشتریان شکایات خود را ثبت کنید. برای ثبت شکایات خود به نام دقیق شعبه، تاریخ فاکتور، بارکد فاکتور و شماره کارتی که با آن خرید خود را انجام داده اید نیاز است همچنین می توانید شماره کارت و تصویر فاکتور خود را بارگزاری نمایید.

چه امکانات دیگه ای می توانم در اپلیکیشن داشته باشم؟

این امکان تو اپلیکیشن وجود داره که شارژ تلفن همراه، بسته های اینترنت و پرداخت قبوض رو داشته باشی. برای این که از خدمات استفاده کنی، در منوی پایین صفحه، "خدمات" رو انتخاب کن.

سطح وفاداری چیست و چطور محاسبه می‌شود؟

سطح وفاداری: گروه هر مشتری رو نشون میده که در 5 رده به ترتیب از پایین به بالا : عادی، برنزی، نقره ای، طلایی و پلاتینیومی دسته بندی می شه. روش محاسبه هم به این صورت هست که مبلغ پرداختی فاکتورهاتون از یازدهم ماه قبل (مثلا فروردین) تا دهم ماه جاری (اردیبهشت) که نهایی شده جمع می شه و بر اساس آن در یکی از سطوح زیر قرار می گیری: سطح عادی: بین صفر تا 300 هزار تومان سطح برنزی: بین 301 تا 500 هزار تومان سطح نقره‌ای: بین 501 هزار تومان تا 1 میلیون تومان سطح طلایی: بین 1 میلیون تا 2 میلیون تومان سطح پلاتینیومی: 2 میلیون تومان به بالا

مزایای هر سطح وفاداری چیست؟

اول اینکه: بر اساس سطحی که در آن قرار می گیری، به ازای هر 30 هزار تومان، امتیازات متفاوتی براتون حساب می شه: ( البته به شرطی که مبلغ پرداختی فاکتور 150 هزار تومان به بالا باشه ) اگه تو سطح عادی باشی: هر 30 هزار تومان خرید = 1 امتیاز اگه تو سطح برنزی باشی: هر 30 هزار تومان خرید = 2 امتیاز اگه تو سطح نقره‌ای باشی: هر 30 هزار تومان خرید = 3 امتیاز اگه تو سطح طلایی باشی: هر 30 هزار تومان خرید = 4 امتیاز اگه تو سطح پلاتینیومی باشی: هر 30 هزار تومان خرید = 5 امتیاز دوم اینکه: برای هر سطح، یه سقف امتیاز هم در نظر گرفته شده که هر چی سطحت بالاتر بره، سقف دریافتی امتیاز هم بیشتر می شه: سقف امتیاز دریافتی ماهانه در سطح عادی: 200 امتیاز سقف امتیاز دریافتی ماهانه در سطح برنزی: 400 امتیاز سقف امتیاز دریافتی ماهانه در سطح نقره‌ای: 600 امتیاز سقف امتیاز دریافتی ماهانه در سطح طلایی: 800 امتیاز سقف امتیاز دریافتی ماهانه در سطح پلاتینیومی: 1000 امتیاز

چقدر در یک سطح باقی می‌مانم؟

پس از مشخص شدن سطح وفاداری‌تان، به مدت 30 روز ( تا دهم ماه بعد ) در آن سطح، فارغ از هر میزان مبلغ خرید باقی می‌مانید.

چطور به یک سطح بالاتر و یا پایین تر منتقل می‌شوم؟

با یک مثال این سوال رو جواب میدیم: فرض کن تو ماه قبل بین 301 تا 500 هزار تومان خرید داشته باشی، پس الان تو ماه جاری در سطح برنزی قرار می گیری حالا اگه تو ماهی که الان هستی، بین همون 301 تا 500 هزار تومان خرید کنی، ماه بعد هم تو همین سطح یعنی برنزی می مونی اگه کمتر از 301 هزار تومان خرید کنی، به یه سطح پایین تر می ری، یعنی سطحت عادی میشه و اگه بیشتر از 500 هزار تومان خرید کنی، به یک سطح بالاتر، یعنی نقره ای می ری.

می‌تونم در طول یک ماه از سطح عادی به پلاتینیوم برسم و یا بالعکس؟

خیر، این امکان وجود نداره. حداقل زمانی که بتونی از سطح عادی به پلاتینیوم برسی، 4 ماه هست. شما در طول یکماه (30 روز) فقط می تونید یک سطح جابه جا بشید. برای مثال اگر سطح کنونی شما نقره ای باشه، در طول یکماه فقط میتونی به سطح طلایی ارتقا و یا به سطح برنزی تنزل پیدا کنی.

چگونه می توانم در افق کوروش، امتیازات خودم را به تخفیف تبدیل کنم؟

برای این کار لازمه که اول روی عکست بزنی و وارد صفحه پروفایل بشی. بعد در بخش "تنظیمات کاربر"، گزینه "مصرف شود" رو فعال کنی تا هنگام خرید با کارت های تعریف شده، تا سقف 10% تخفیف بیشتر باشگاه بر روی مبلغ فاکتورت محاسبه و اعمال بشه. در ازای دریافت هر 100 تومان تخفیف، 1 امتیاز از مجموع امتیازاتت کسر می شه، قابل ذکر است در خرید های بالای 10 هزار تومان امکان استفاده از امتیاز های باشگاه مشتریان وجود دارد.

چگونه می توانم در سایر مراکز خدماتی، امتیازات خودم رو به تخفیف تبدیل کنم؟

برای مصرف امتیاز و گرفتن تخفیف تو مراکز باید اول در صفحه اصلی اپلیکیشن، "بازارچه تخفیف" رو انتخاب کنی. داخل بازارچه تخفیف، مرکز خدمت دهنده ای که مدنظرت هست رو انتخاب می کنی. توضیحات لازم در موردشون و نحوه استفاده اومده. برخی از مراکز کد تخفیف دارن که می تونی اون کدها رو در صورت داشتن امتیاز لازم بگیری. فقط قبل از دریافت کد تخفیف باید با مراجعه به وبسایت یا اپلیکیشن اون مجموعه، از خدمت دهی‌اش در شهر و محل سکونت خودت اطمینان حاصل کنی و بعد کد تخفیف رو بگیری. چون امتیاز کسر شده قابل برگشت نیست. مراکز خدمت دهنده دو مدل هستن: 1- یا اپلیکیشن و وبسایت دارن که یه فضایی رو برای وارد کردن کد تخفیف در نظر گرفتن. برای این مراکز حتما باید کد تخفیف بگیری تا بعد از ثبت، از مبلغ پرداختی کم بشه و اون خدمت رو با تخفیف دریافت کنی. 2- یا حضوری هستن که در مراجعه به این مراکز، لازمه که موبایل خودت را همراه داشته باشی. - یکسری از این مراکز حضوری، کد تخفیف دارن. بعد از اینکه کد تخفیفشون رو گرفتی، به صفحه اصلی اپلیکیشن برمی گردی و "بازارچه تخفیف" رو انتخاب می کنی. بالای صفحه سمت چپ، "کدهای تخفیف من" رو می زنی. کد تخفیف بصورت QR Code قابل نمایش هست که برای گرفتن تخفیف و دریافت خدمت، اون رو به اپراتور اون مرکز نشون می دی تا اسکنش کنه. - یکسری دیگه مراکز حضوری، کد تخفیف ندارن که برای این دست مراکز باید کد شناسایی بگیری. نحوه گرفتن کد شناسایی هم به این صورت هست که باید روی عکست بزنی تا وارد صفحه پروفایل بشی و "کد شناسایی" رو انتخاب کنی. QR-Code یا کد شناسایی تولید شده و شماره همراه خودت را در اختیار پذیرنده قرار می دی تا مبلغ تخفیف به طور سیستمی محاسبه و معادلش امتیاز کسر بشه.

چطور می توانم امتیازاتم رو بیشتر کنم؟

امتیاز شما به طور کلی از هر خرید حضوری در افق کوروش و مشارکت در سایر فعالیت ها در اپلیکیشن باشگاه مشتریان به دست می یاد: 1- امتیاز عضویت: عضویت در باشگاه مشتریان(لاگین برای اولین بار ): (از تاریخ 1399/12/04 به بعد) = 100 امتیاز 2- امتیاز تکمیل پروفایل: تکمیل کلیه اطلاعات فردی در پروفایل = 50 امتیاز 3- امتیاز خرید در افق کوروش: بر اساس مبلغ فاکتور شما و سطح وفاداری که در آن قرار می گیری، برای هر 30 هزار تومان امتیاز محاسبه می شه، به شرط آنکه مبلغ فاکتور بیش از 150 هزار تومان باشه( تغییر کسب امتیاز از تاریخ 1401/02/20 اعمال شده است ) 4- امتیاز دعوت از دوستان = 50 امتیاز 5- ثبت کارت بانکی = 50 امتیاز 6-ثبت آیدی اینستاگرام = 50 امتیاز 7- امتیاز شرکت در نظر سنجی: متناسب با نوع نظرسنجی

چگونه از خریدهایم در افق کوروش امتیاز دریافت کنم؟

تو صفحه اصلی اپلیکیشن، روی بخش "مدیریت کارت" بزن و سه کارت بانکی پر استفاده خودت رو ثبت کن. باید 24 ساعت صبر کنی تا این کارت ها در فروشگاه ها هم فعال بشه. حالا می تونی با خرید از فروشگاهای افق کوروش با هر کدام از اونها، امتیاز کسب کنی. نکته حائز اهمیت: پرداخت مبلغ هر فاکتور می بایست تنها با یک کارت بانکی ثبت شده در باشگاه مشتریان انجام بگیره.

چگونه می توانم اپلیکیشن را به دوستانم معرفی کرده و امتیاز دریافت کنم؟

در منوی پایین صفحه با کلیک بر روی "بیشتر"، "معرفی به دوستان" بزن و شناسه معرفی خودت رو با استفاده از گزینه به اشتراک گذاری و با انتخاب یک رسانه برای دوستت ارسال کن و از اون بخواه تا از طریق لینک ارسال شده، اپلیکیشن رو نصب و در بخش "ثبت کد معرف" در منوی "بیشتر"، شماره شناسه‎ات رو ثبت کنه. اگه دوست شما، کارت های بانکی خودش رو تعریف کنه و اولین خرید را انجام بده، شما 50 امتیاز دریافت می کنی. از طریق این امکان می تونی حداکثر تا 500 امتیاز دریافت کنی.

چند بار می توانم تو گردونه شانس شرکت کنم؟

این فرصت رو داری که گردونه شانس رو هر روز یکبار بچرخونی و اگه شانست خوب باشه، با گرفتن امتیاز، به امتیازهات اضافه کنی. حالا وقتشه تو صفحه اصلی اپلیکیشن، روی "گردونه شانس" بزنی و شانست رو امتحان کنی.

چرا باید کارت بانکی تعریف کنم؟

برای شناسایی اعضای باشگاه در دستگاه های پوز ( کارت خوان ) در حین خرید نیاز به تعریف کارت بانکی در اپلیکیشن باشگاه است. با شناسایی مشتری از طریق کارت است که می توانید امتیاز خریدتان را دریافت و امتیاز باشگاه را مصرف نمایید.

آیا خرید اینترنتی شامل دریافت امتیاز می گردد؟

دریافت امتیاز در باشگاه مشتریان صرفا مختص خرید حضوری می باشد.

روی چه کالاهایی نه می توان امتیاز دریافت و نه مصرف کرد؟

برخی از کالاها که نرخ تنظیم بازار را دارند امتیاز باشگاه به آنها تعلق نمی گیرد یعنی نه می توان در خرید آنها امتیاز دریافت و نه مصرف کرد. این کالا ها عبارتند از: برنج، مرغ، گوشت، روغن، تخم مرغ، قند، شکر، نان و کره

آیا برای کسب امتیاز در هر دوره سقفی وجود دارد؟

بله، براساس سطحی که در آن قرار دارید، در هر دوره سقف کسب امتیاز وجود دارد، یعنی اگر به سقف کسب امتیاز برسید تا شروع دوره بعدی (یازدهم ماه) در فاکتورهای خود امتیاز دریافت نخواهید نمود. سقف کسب امتیاز برای سطوح مختلف بدین شرح می باشد: سقف کسب امتیاز در سطح عادی، ماهانه 200 امتیاز ، سقف کسب امتیاز در سطح برنزی، ماهانه 400 امتیاز ، سقف کسب امتیاز در سطح نقره ای، ماهانه 600 امتیاز ، سقف کسب امتیاز در سطح طلایی، ماهانه 800 امتیاز ، سقف کسب امتیاز در سطح پلاتینیوم، ماهانه 1000 امتیاز می باشد.

لیست خرید چیست؟

این یه امکان جدید تو اپلیکیشنه، برای این که دیگه از کاغذ استفاده نکنی و قابلیت به اشتراک گذاری هم داره. برای این که لیست خرید داشته باشی، در منوی پایین صفحه، "بیشتر" رو بزن و "لیست خرید" رو انتخاب کن. روی + بزن و برای لیست خریدت یه اسم انتخاب کن و افزودن رو بزن. بعد برای اینکه کالاهای مورد نیازت رو به لیست اضافه کنی، + می زنی و یکی یکی اونها رو اضافه می کنی. در پایان هم اگه بخوای می تونی با انتخاب یک رسانه، لیست خریدت رو به اشتراک بگذاری و ارسالش کنی.

کجا می توانم فاکتورهای خریدم را ببینم؟

تو صفحه اصلی اپلیکیشن، "خریدهای من" رو انتخاب می کنی. فاکتور خرید باید تا پایان روز یا نهایتا 24 ساعت بعد از خرید در اپلیکیشن قابل مشاهده باشه. امتیاز فاکتور خرید هم بعد 72 ساعت قطعی و در دسترس قرار می گیره و به امتیازهای قبلی، اضافه می شه.

چگونه می توانم از جشنواره و فروش ویژه های افق کوروش باخبر بشوم؟

در منوی پایین صفحه، با انتخاب "رویدادها" می تونی از فروش ویژه ها، جشنواره ها و سایر اخبار مربوط به مراکز خدماتی باخبر بشی.

چگونه می توانم نزدیکترین شعبه افق کوروش به خودم رو پیدا کنم؟

در منوی پایین صفحه، "شعب" رو انتخاب کن. با فعال کردن موقعیت مکانی گوشی همراه خودت، شعب افق کوروش به ترتیب نزدیکترین شعبه نمایش داده می شه. اگه هم بخواهی همه شعب شهر خودت یا شهرهای دیگه رو ببینی، کافیه که اسم شهر رو در قسمت جستجو وارد کنی تا تمام شعب اون شهر نمایش داده بشه.